Abiyefon

Abiye'ye Dair Herşey!

Aslan Kadını Abiye Seçimi

Olumlu ÖzellikleriAslan burcu kadınlarının en olumlu özellikleri içlerindeki enerjinin hiçbir zaman bitmemesidir. Her an hareket halindedir. Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi iyi bilirler. İyimser, yaratıcı ve sorumluluk sahibidirler.
Rengi: Sarı, turuncu ve altın rengidir.
Temel Taşları: Akik, kehribar, oniks, kuvars kristali, yakut, zirkon, sitrin, topaz, turmalin.

Aslan Kadını Abiye Seçimi

Aslan Kadını her yerde dikkat çeken, herkesin beğenisini toplayan, son derece iyi, tutkulu ve akıllı bir kadındır. Özgüveni yüksek olan Aslan Kadının, insanları eğlendirme yeteneği de fazlasıyla gelişmiştir. Her zaman, her şeyin en güzeline sahip olmak ister. Yani mükemmeliyetçi olduklarını söyleyebiliriz. Kinci değillerdir fakat onu üzenleri kolay kolay affedemezler. Onlar için gurur çok önemlidir.

Aslan Kadını Abiye Seçimi

 

 

Aslan Burcu Kadını kişilik olarak çözülmesi çok güç bir kadındır. Aslan kadınları İnsanları hayatlarına hızlı bir şekilde sokamazlar. Herkesle çabuk samimi olabilir ancak bu onların herkese güvendikleri anlamına gelmez. Güçlü kişiliği yanı sıra kibirli yanları da vardır. Daima güzel sözler duymak ister. Her işte kendisinin en iyisi olduğunu duymak ve beğenilmek ister. Aslan Kadını her konuda kararlıdır ve bu özelliği sayesinde de ne yapması gerektiğini çok iyi bilir. Hedefine en doğru şekilde ulaşır ve bu yolda önüne çıkan her türlü sorunu kolaylıkla atlatabilecek yetenekleri vardır.

Aslan Kadını Abiye Seçimi

 

 

Moda önerileri: Aslan burcu kadınları genellikle fit bir vücuda sahiptir fakat bazılarında bu durum değişiklik gösterebilir. Elbise konusunda herkesin beğenisini kazanamıyor olsalar bile kendilerine özgü bir tarzları vardır. Modanın sıkı takipçisidirler ancak iş kendi elbiselerinde uygulamaya geldiğinde yine kendilerine özgü dokunuşlar yaparlar.  Gelelim Aslan Kadını Abiye Seçimine, fiziklerine uygun giyinmeyi başaran aslan kadınları abiye seçimleriyle de dikkatleri üzerilerine çekmeyi başarır. Aslan kadını parlak, payetli ve vurgulu parçalardan oluşan bir stile sahiptir. Genellikle hazır kıyafetler yerine kendine özel olarak abiye diktirmeyi tercih eden aslan kadını herkesten farklı tasarım abiye elbise giymekten hoşlanır. Pahalı bir giyim tarzına sahip olan aslan kadının, elbise seçiminde de en çok severek tercih ettiği renkler arasında altın sarısı, turuncu gibi tonlar vardır.

Aslan Burcu Kadınına Alınacak Armağanlar: Lükse ve gösterişe düşkün olan aslan burcu kadınına hediye beğendirmek oldukça zordur. Pırıltılı, gösterişli, parlak ve kaliteli bir hediye seçmeye dikkat edin. Her şeyin en iyisini en güzelini isteyen, özgüveni tam olan aslan kadınını en çok tek taş pırlanta yüzük ile mutlu edebilirsiniz. Orijinal parfüm, kol saati, deri çanta ya da kristal aksesuarlar da yine aslan kadını için oldukça beğeneceği bir hediye olacaktır.

Aslan Kadını Abiye Seçimi

2 Discussions on
“Aslan Kadını Abiye Seçimi”
  • Merhaba aslan. Rengine benzer. Ve askılı ve. Askısız. Abiye elbise cok güzel. Ve. Bayan. Da. Güzel ve bembeyaz olunca. Üstüne cok güzel yakışır

    • Merhabalar 🙂 evet sizinde dediğiniz gibi açık tenli kadınlara bu tarz abiyeler fazlasıyla yakışıyor

Bir Yorum Yaz

Not: E-Posta adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.