Abiyefon

Abiye'ye Dair Herşey!

Kış Sezonunun Vazgeçilmezi Kürk Ceket Modelleri

Kış Sezonunun Vazgeçilmezi Kürk Ceket Modelleri. Bir kıyafetin tamamlayıcısı olarak kullandığımız bayan ceket modelleri tüm bayanların gardırobunda vazgeçilmez parçalar olarak yer alır. Bayan ceket modası her sene modaya göre yenilenirken ayrıca da bazı modellerin hiç değişmediğini hep geçerli kaldığını görüyoruz.

Son moda trendler arasında bu sezon kürk ceketler yine dikkatleri çekiyor. Renk unsurları bir kenara, farklı model seçenekleri ile de zengin bir yelpaze sunan kürk detaylı ceketler kış sezonunun öne çıkan parçaları arasında yer alacak.

Dar ya da bol kesimli, uzun veya kısa, resmi ya da cıvıl cıvıl renkli birçok içimizi ısıtacak çok şık parçalar olan kürk detaylı ceketler kombinlerinizin vazgeçilmezi olacak.

Gösterişli oluşu ve bir anda hemen insanı iddialı bir havaya sokan kürk ceketler, stil arayışında olan tüm bayanlarımız için ideal seçimlerden olacaktır. Günümüzde hem sokak modasına uygun, hem de sıradan olmaktan çıkaracak kürk detaylı ceketler ile sade, basit bir kombini bile patlatarak muhteşem bir görünümle noktalayabilirsiniz.

Heybetli bir duruşa sahip olacağınız gösterişli görünen, baştan aşağı tüyle kaplı olan veya yaka detaylarına şeritler şeklinde ya da kol detaylarında buluşan kürklü ceket kombinler sokak stilleri için kış mevsimine tam anlamıyla hitap edecek.

Kombinlerimize kolaylık sağlayan aynı zamanda kesinlikle kullanılmaması gereken parçalar ile yanlış kullanıldığında bizi çok kötü gösterecek detayları bilmemizde fayda olacaktır.

Bol ve dökümlü kıyafetler ile kürklü ceket modelleri tercih edilmemelidir. Baştan aşağıya kürklere bürünerek iddialı bir görüntü sergileyebilirken bol, salaş ve dökümlü tarzda olanları dışarıda bırakmak gerekiyor. Örneğin dar deri bir pantolon sade düz bir üst ve üzerine alacağınız bir kürk ile star olabilirsiniz.

Baştan aşağı kürke sarılmaktan ziyade, detaylarda kürkü kullanarak şık ve kaliteli bir görünüme kavuşabilir, kalın pofuduk bir görüntüden de uzaklaşabilirsiniz.

Çok renkli, patchwork tarzı kürk ceket modelleri tercih edecekseniz daha nötr ve sade kombinleyeceğiniz kıyafetlerinizde tercih edebilirsiniz.

Daha enerjik daha fresh bir görüntü isterseniz renkli kürk ceketler kullanarak bu görüntüye kavuşabilirsiniz. Fakat yine böyle bir seçim yapacaksanız kombininizin sade olması unutulmamalı.

Daha sportif bir şıklık oluşturmak istiyorsak kapüşonu kürklü ceketler veya şeritlerine işlenen kürk detaylı ceketler tercih edilebilir. Gündelik stiller için detaylardaki kürkler daha kolay ve spor bir seçim olacaktır.

Bir Yorum Yaz

Not: E-Posta adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.