Abiyefon

Abiye'ye Dair Herşey!

Abiye Elbiseye Kol Nasıl Takılır?

Abiye Elbiseye Kol Nasıl Takılır? Çok sevdiğiniz yakınınızın düğününe davetlisiniz. Bir mağaza’da yada site’ de gördüğünüz abiye’yi çok beğendiniz. Aile fertleriniz kollarınızın açık olmasını istemiyor yada kollarınızın kalın olmasından şikayetçiyseniz. Bu durum da nasıl bir çaresini bulabilirdiniz.? Aldığınız abiye elbisenizi bolero yada şal yardımıyla kapatırım diye düşünüyorsanız. Tamamen yanlış bir kombin tamamlamalıdır. Bu durum bizlere zor durumda  kalınmış ve kurtarıcı olarak gözükse’de  tamamen elbisemizin modelini kaybetmiş ve aynı zamanda rüküş olmamızı da gösteriyor. Abiye elbiselerin üzerine giyilen bolerolar artık tarihe karıştı. İşte sizlere ip ucu. Böyle durumlarda yapmanız gereken çok basit aslında.  Her şey sizlerin elinde.

Abiye elbisenizi aldınız ve kollarına kol takma işlemi gerçekleştirmek istiyorsunuz.

Dirsek boyutunda yada bilek hizasında istiyorsanız. Kol ölçüleriniz alınır. Aynı kumaştan veya tül yardımıyla kollar kapatılır. Bu durumda hiç bir özelliğini kaybetmemiş olan abiye elbiseler daha şık ve gösterişli  tarzını sergilerler.  Elbisenizi abiye terzisine güvenerek gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. Modelini ve özelliğini kaybetmemiş ve kollar takılarak ayrı bir tarza bürünmüş bir elbiseye sahip olma şansı yakalaya bilirsiniz. Bu durumdan hiç kimse fark etmeyecek ve abiye elbisenizi o muhteşem gece için öz güven duygusuyla  rahatlıkla giyebileceksiniz. Terzi abiyemi bozarsa eski imajı kalmazsa diye tedirgin olmayınız  herkes işinin tercümanıdır. Tesettürlü abiye modelleri arıyorsunuz ama bir türlü aradığınız abiye modelleri sizleri anımsatmıyor. Üstelik fiyat olarak da oldukça pahalı. Daha alabileceğiniz sıra da bir sürü şeyler var.

Tesettürlü bayanları’da unutmamak gerekiyor. Tesettür abiye’yi her yerde bulamıyoruz. Yada imkanlarımız kısıtlı oluyor. Sizler’de yalnız değilsiniz. Mutlaka tessettür abiye olması gerekmiyor. Artık çok kolay, beğendiğiniz abiye elbisenin kollarını, göğüs ve sırt dekoltesini kapattırabilirsiniz. Bu durum sizleri çok rahatlatacak ve herseferin’de bu işlemi yaptırmayı yeniden isteyeceksiniz. Siz isteyin yeter ki.! Sizlerde almış olduğunuz abiye elbiselerinizin eski halini ve şu anki halini bizler ile paylaşmak ister misiniz.? Yorumlarınızı ve fikirlerinizi bekliyoruz. Sizlerin düşünceleri nelerdir.? Bolero yada şal giymek mi.? Ya da abiye terzisine güvenerek kol taktırmak mı.? Sizler hangisini yapardınız.? Bol neşeli günler sizlerin olsun..

 

4 Discussions on
“Abiye Elbiseye Kol Nasıl Takılır?”
    • Merhaba öncelikli bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz, Yaka kapatmanın en şık ve en kolay yolu taşlı şeritler ile yakanın etrafını dolaşmaktır. Bu şekilde hem şıklığınızdan ödün vermemiş hemde orjinal bir dekolte kapatma yöntemini kullanmış olacaksınız.

Bir Yorum Yaz

Not: E-Posta adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.