Abiyefon

Abiye'ye Dair Herşey!

Abiye Elbiseye Kol Nasıl Takılır?

Abiye Elbiseye Kol Nasıl Takılır? Çok sevdiğiniz yakınınızın düğününe davetlisiniz. Bir mağaza’da yada site’ de gördüğünüz abiye’yi çok beğendiniz. Aile fertleriniz kollarınızın açık olmasını istemiyor yada kollarınızın kalın olmasından şikayetçiyseniz. Bu durum da nasıl bir çaresini bulabilirdiniz.? Aldığınız abiye elbisenizi bolero yada şal yardımıyla kapatırım diye düşünüyorsanız. Tamamen yanlış bir kombin tamamlamalıdır. Bu durum bizlere zor durumda  kalınmış ve kurtarıcı olarak gözükse’de  tamamen elbisemizin modelini kaybetmiş ve aynı zamanda rüküş olmamızı da gösteriyor. Abiye elbiselerin üzerine giyilen bolerolar artık tarihe karıştı. İşte sizlere ip ucu. Böyle durumlarda yapmanız gereken çok basit aslında.  Her şey sizlerin elinde.

Abiye elbisenizi aldınız ve kollarına kol takma işlemi gerçekleştirmek istiyorsunuz.

Dirsek boyutunda yada bilek hizasında istiyorsanız. Kol ölçüleriniz alınır. Aynı kumaştan veya tül yardımıyla kollar kapatılır. Bu durumda hiç bir özelliğini kaybetmemiş olan abiye elbiseler daha şık ve gösterişli  tarzını sergilerler.  Elbisenizi abiye terzisine güvenerek gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. Modelini ve özelliğini kaybetmemiş ve kollar takılarak ayrı bir tarza bürünmüş bir elbiseye sahip olma şansı yakalaya bilirsiniz. Bu durumdan hiç kimse fark etmeyecek ve abiye elbisenizi o muhteşem gece için öz güven duygusuyla  rahatlıkla giyebileceksiniz. Terzi abiyemi bozarsa eski imajı kalmazsa diye tedirgin olmayınız  herkes işinin tercümanıdır. Tesettürlü abiye modelleri arıyorsunuz ama bir türlü aradığınız abiye modelleri sizleri anımsatmıyor. Üstelik fiyat olarak da oldukça pahalı. Daha alabileceğiniz sıra da bir sürü şeyler var.

Tesettürlü bayanları’da unutmamak gerekiyor. Tesettür abiye’yi her yerde bulamıyoruz. Yada imkanlarımız kısıtlı oluyor. Sizler’de yalnız değilsiniz. Mutlaka tessettür abiye olması gerekmiyor. Artık çok kolay, beğendiğiniz abiye elbisenin kollarını, göğüs ve sırt dekoltesini kapattırabilirsiniz. Bu durum sizleri çok rahatlatacak ve herseferin’de bu işlemi yaptırmayı yeniden isteyeceksiniz. Siz isteyin yeter ki.! Sizlerde almış olduğunuz abiye elbiselerinizin eski halini ve şu anki halini bizler ile paylaşmak ister misiniz.? Yorumlarınızı ve fikirlerinizi bekliyoruz. Sizlerin düşünceleri nelerdir.? Bolero yada şal giymek mi.? Ya da abiye terzisine güvenerek kol taktırmak mı.? Sizler hangisini yapardınız.? Bol neşeli günler sizlerin olsun..

 

12 Discussions on
“Abiye Elbiseye Kol Nasıl Takılır?”
  • Merhaba öncelikli bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz, Yaka kapatmanın en şık ve en kolay yolu taşlı şeritler ile yakanın etrafını dolaşmaktır. Bu şekilde hem şıklığınızdan ödün vermemiş hemde orjinal bir dekolte kapatma yöntemini kullanmış olacaksınız.

 • Sizin sitenizden alacağım bir abiyeninbir kolu kalın diğer kolu ince askılı onu dantelden kapatırsam biraz kalınlaştırırsam abiyeye yazık olmaz demi ayrıca sırt dekoltesini biraz kapatmak istiyorum onu nasıl yapabilirim teşekkür ederim

  • Şeyma hanım merhabalar, öncelikle abiye alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. İlk olarak ince bir askıyı dantel detayları ile süslemek oldukça yaratıcı bir fikir. Ancak seçmek istediğiniz abiyenin hem tasarımı hem de kumaşı bu tadilatlarda çok önemlidir. Yan yana geldiğinde hoş durmayan farklı kumaşlar, hem görselliği bozar hem de sizi fazlasıyla üzebilir. Bu sebeple siz almak istediğiniz ürün üzerinde yapmayı planladığınız değişiklikleri bir terzi ile mutlaka görüşmelisiniz.

 • merhabalar.. tesettür model abiye begendim kollar uzun ve boyun bölümü kapalı, ama benim kullanabileceģim model deģil …Abiye elbisenin yakasını ve sırt bölümü V yaka yapılabilir mi?

  • Merhabalar Leyla hanım, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Maalesef firmamız ürünler üzerinde tadilat işlemi yapamıyor ancak siz kendi terziniz ile görüşerek tadilat yaptırabilirsiniz. Şimdiden sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz

 • merhabalar,
  sizden almış olduğumuz bir ürüne siz böyle bir tadilat yapabiliyor musunuz

  • Merhabalar Serpil Hanım, abiye alışverişlerinde firmamızı seçmiş olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Sizlerinde bildiği gibi abiye elbiseler günlük kıyafetlerden çok daha özel ve dikkat isteyen tasarımlar olduğu için kişilere özel tadilat işlemlerini yapamıyoruz. Bu konuda alanında uzman bir terzi ile iletişime geçerek hayalinizdeki detayları o şekilde aktarmanızda fayda vardır

 • Merhabalar ince omzu açık bir elbiseyi beğenmiştim ince askı var omzu açık az bişeyde kolu var elbiseyi çok beğendim fakat terziye verirsem bozulur mu diye tereddüt ettiğim için alamadım bu konuda ne düşünüyorsunuz almalı mıyım

  • Merhaba Merve Hanım, satın almak istediğiniz ürün kodunu paylaşabilir misiniz

Bir Yorum Yaz

Not: E-Posta adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.