Abiyefon

Abiye'ye Dair Herşey!

Yılbaşında Pul Payet

Davetlerin vazgeçilmez parçası olan payetli abiye elbiseler dikkat çekmek isteyenlerin favorisi. Özel bir gecede son derece şık olmak isteyen her kadının gardrobunda yer alması gereken bir parçadır. Modası hiç geçmeyen bu nadide parçayı vücut şeklinize uygun kesimler ile destekleyebilir sade ve abartısız aksesuarlar ile tamamlayabilirsiniz. Işıltı saçan bir giyside abartılı aksesuara saç ya da makyaja ihtiyaç yoktur. Yani tek bir parça ile gecenin yıldızı olmanız mümkündür. En özel davetlerinizin yıldızı olmaya hazır mısınız?

Bu tür elbiseler yeterince gösterişli olduğundan dolayı kombininizi tamamlayacak aksesuar seçiminde mat seçenekleri kullanmanız göz yormayacak ve payetleri daha alımlı gösterecektir. Eğer ışıltılı elbisenin yaka kısmı kapalıysa küpe ya da bilezik kullanılabilirsiniz. Kolye kullanımı bu model için ağır kalacaktır. V yaka tercih edecekseniz ufak ve zarif bir kolyeden zarar gelmeyecektir. Ayakkabı tercihinizi ise içerisinde pırıltı bulunmayan nubuk veya süet kaplı topuklu ayakkabılar yine benzer kumaştan üretilmiş çantalar ile tamamlayabilirsiniz.

Payetler ufak pullardan ve açık tonlardan oluşuyor ise sizleri daha genç gösterecektir. Ayrıca büyük beden kadınlar siyah, koyu yeşil ve lacivert gibi renklerde üretilen payetli gece elbiselerini seçerek daha zayıf görünebileceklerdir. Mini elbiselerde oldukça popüler olan payetler uzun elbiseler de de oldukça iddialı durmaktadır. Sadece gece kullanıldığı düşünülen payet ve pulları günlük stilinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hem spor hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yılbaşı gecesi yaklaşırken bu gecenin ışıltısına ayak uydurmak isteyenler için de pul payet elbiseler vazgeçilmez olabilir. O özel gecede eğlenmenize ve dans etmenize engel olmayacak rahatlıkta yumuşak ve esnek kumaşı ile gecenin  fark yaratan kadınları arasında olabilirsiniz.  Stilinizi oluştururken yer alacağınız ortamı da değerlendirerek doğru kombinler ile çekiciliğinizi ve cazibeliğinizi arttırabilirsiniz. Kullanacağınız pul ve payet ürünlerin kalitesi ve dikimi oldukça önemlidir. Sizleri gecenin yıldızı olacağınız ve en kaliteli ürünlere ulaşabileceğiniz tek adres abiyefon ile baş başa bırakıyorum, ürün modanın her sezon göz kamaştıran bir parçası olmaya devam edecek ve sizler göz kamaştıran kadınlar olarak her ortamda ışıldamaya devam etmek edeceksiniz…

2 Discussions on
“Yılbaşında Pul Payet”
    • Merhaba Buket Hanım, memnuniyetiniz bizim için çok değerlidir bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz güzel günler de kullanmanız dileklerimizle bir başka alışverişinizde tekrar görüşmek dileğiyle

Bir Yorum Yaz

Not: E-Posta adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.