Abiyefon

Abiye'ye Dair Herşey!

Tulum Nasıl Kullanılır?

Tek parça stil denince ilk akla tulum gelmektedir. Bu önemli parçayı ise diğer giyim parçaları ile doğru eşleştirilmesi gerekmektedir. Tulum kombinleri yaparken birçok noktaya dikkat etmemiz gerekmektedir. Doğru önerilerle doğru giyim tarzı ortaya çıkacak ve gerçekten göz alıcı bir tarz ortaya çıkarmış olacaksınız. Gelişi güzel stiller her zaman sizleri sıkıntıya sokabilir. Sürekli aynı parçalar giymekten sıkıldıysanız tulum gibi farklılık arz eden tercih yapın deriz. En çok beğenilen kombinler arasında ise siyah tulum kombinleri vardır. Kendi içerisinde birçok çeşidi olan bu giyim parçasını kombinlerken biraz zorluk yaşayabilirsiniz bunun için aşağıdaki fikirlerimiz size fazlasıyla yardımcı olacaktır. İşte diğer tüm detaylara hep beraber bakalım

Madde madde açıklayarak nelere dikkat etmeniz gerektiği belirttik. Saydığımız durumlara dikkat ederseniz daha iyi bir görünüm elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

  • İlk önce vücut yapınıza uygun olan bir model ve renk seçimi yapın. Vücudunuzda fazla kilolar var ise açık renkler yerine koyu renkler tercih edin.
  • Özel günler için bir görünüm arıyorsanız mutlaka abiye tulum modelleri tercih etmelisiniz diğer görünümler uygun olmayacaktır.
  • Kumaş bu parçada çok önemlidir bunun için kaliteli kumaş tercihi yapmalısınız. Yoksa sıradan ve basit görünüm oluşabilir.
  • Boyunuz kısa ise mutlaka altına topuklu ayakkabı kullanmalısınız. Ayakkabı tercihi yaparken de renk uyumu önemlidir
  • Tek parça olduğu için aksesuar eşleştirmesi çok önem kazanıyor. Takı çanta, saat ve güneş gözlüğü kullanmanızı şiddetle öneriyoruz.
  • Risksiz bir eşleştirme istiyorsanız siyah renk tulum seçip diğer parçalarla uyumu yakalamalısınız. Bu diğer renklere göre daha garanti bir seçim olacaktır.
  • Eğer hamileyseniz stilinizden de ödün vermiyorsanız hamilelik bitene kadar daha fazla tercih etmenizi öneririz.
  • Özel davetler için toplantılar için daha özel renkleri ve dekolteli modellerle kombin yapmalısınız.

Bir Yorum Yaz

Not: E-Posta adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.