Abiyefon

Abiye'ye Dair Herşey!

Sonbaharın En Sıcak Tonları

Sonbahar pek çok kişinin sevdiği ve bu dönemde kendilerini daha iyi hissettikleri bir mevsim olmaktadır. Bir geçiş dönemi olarak anılan sonbahar,  içimizi ısıtan renkler ile doludur. Doğayı gözlemlediğimizde sonbaharın renklerini sarı, toprak, kırmızı ve kahve tonları olarak görmekteyiz. Belki de bu renkleri sonbaharın gelişi ile hayatımızın her alanında kullanmaya başlarız. Sonbahar aylarında mevsime uygun renkleri kullanmak isteyen kişiler dışarı çıkarken giyeceği bir kıyafette, evinin duvar boyasında, ev eşyalarında veya takılarında, saçlarında, makyajında yani her alanda kullanarak içini ısıtmaya devam edebilir.

Yaz aylarının renkli giysileri sonbaharın soluk doğasını canlandıracak bir şekilde renkliliğine devam etmektedir. Günlük kıyafetlerinizde özel ve şık davetlerde veya bir iş yemeğinde kadının güzelliğine güzellik katmasına yardımcı olacak en önemli unsur kıyafettir.  Kıyafetlerinizi sonbaharda renk kombinasyonları ile daha canlı hale getirebilirsiniz. Bu kombinasyonu sadece kıyafetlerinizde değil hayatınızın her alanında kullanabilirsiniz.

Kiremit rengi ve zeytin yeşilinin sonbaharı çağrıştıran farklı tonlarını rahatlıkla bir araya getireceğiniz muhteşem bir ikili olduğunu biliyor muydunuz?  Bu iki rengi kıyafetlerinizde aksesuarlarınızda kombinleyerek daha modern bir görünüme sahip olabilirsiniz. Tabi ev dekorasyonlarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hardal rengi, kahverengi ve lacivert renklerinin uyumu da sonbahar da birden fazla rengi bir araya getirmek isteyenlerin popüler renk kombinidir. Doğal toprak renklerini bu dönemde unutmamamız gerek bu renkleri mavilerle bordolarla ve sarı renkler ile kombinleyerek bir sonbahar havası yaratabilirsiniz. Renklerin uyumu ile sonbaharda tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Yeni bir sonbahar rengi tercih etmek isterseniz, soğan kabuğu abiye modellerimiz arasından seçeceğiniz en güzel modelimiz ile davetlerinizde ışıldayabilir, görenleri kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Saç ve makyajda da sonbahar renk uyumunu devam ettirebilirsiniz.  Ne kahve ne sarı ikisinin ortasında olan hit rengimiz bronde, sarının enerjisini ve kahvenin rahatlığını isteyenler için cilt tonuna uygun dokunuşlar ile saçlarınızda yumuşak bir etki görünümü sağlayacaktır. Sonbahar aylarında bazı far ve ruj tonlarını kullanarak mevsimin renkleriyle uyumu kolayca yakalayabilirsiniz. Kahve ve bordo tonlarının ağırlıklı olduğu göz makyajı trenlerinde yer alan ışıltılar, bronz, altın ve gümüş tonlarıyla da birleşmeye hazırlanıyor. Bu mevsimde saç ve makyaj renk kombinasyonu ile de muhteşem görünmeniz kaçınılmaz olacaktır.

2 Discussions on
“Sonbaharın En Sıcak Tonları”
  • Mağazanızdan bu. Ay 2 abiye aldım.. Birisinde göğüs ve sırt dekoltesi derin diğerinde göğüs dekoltesi derin bunu kapattırmak istiyorum. Acaba bursada bu konu hakkında yardım alabileceğim öneride bulunurmusunuz. Düğünümüze 15 gün. Kaldı acil cevap yazarsanız sevinirim.

    • Merhaba Nalan Hanım, satın almış olduğunuz modele dilerseniz ufak dokunuşlar ile istediğiniz abiye şekline getirebilirsiniz fakat ürününüzü riske atmamak adına işinde profesyonel bir terzi ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz.

Bir Yorum Yaz

Not: E-Posta adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.